Kullanım Şartları

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. 
Kullanıcı Tarafından Oluşturulmuş İçerik Kullanım Şartları

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. olarak beğendiğimiz içerikleri web sitemizde, sosyal platformlarda ve çeşitli tanıtım materyallerinde kullanmamıza izin vermeleri için sosyal medya kullanıcılarına ulaşıyoruz. Bu sayfayı okuyorsunuz çünkü yayımladığınız içerikleri beğendik ve kullanmak üzere izninizi istiyoruz. Sosyal medya içeriklerinizi #Pilsan ve/veya içinde Pilsan kelimesi geçen herhangi bir hashtag ile kullanmamıza izin verirseniz bu Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. ürün özellikleri, pazarlama, promosyon, reklam ve tüketicilerle ilişkili diğer etkinliklerle ilgili sosyal içerikleri www.pilsan.com.tr www.pilsanstore.com ve Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. kurumsal sosyal medya hesaplarında fotoğraflar, yazılı materyaller, grafik, ses ve video kayıtları, yer bilgileri, yorumlar ve kullanıcıların diğer sosyal platformlarda etiketlediği ve Pilsan ile ilgili hashtag’leri ve coğrafi yer etiketlerinin ve diğer dijital özelliklerin toplanmasını ve yüklenmesini yürütür. Bunlar Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. ile ilgili tüm işlerde kullanılır.

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. güncellenmiş bir kullanım şartları yayımlamadan bu kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu yüzden, kullanıcı içeriğinin kullanılmasına izin vermeden önce kullanım şartlarını gözden geçirmeniz gerekir.

KULLANICI İÇERİĞİ LİSANSI;

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. ve bağlı şirketleri, temsilcileri, pazarlama ya da halkla ilişkiler ajansları kullanıcı içeriğinizi tüm pazarlama, tanıtım ve reklam girişimlerinde ve şu anda ya da bundan sonra bilinen herhangi bir medyada, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir yükümlülük altında olmaksızın, herhangi bir şekilde kullanabilir, görüntüleyebilir, çoğaltabilir, iletebilir, türev çalışmalar yaratabilir, diğer içeriklerle birlikte kullanabilir, değiştirebilir ve/veya düzenleyebilir.

Bu sözleşmeyi kabul ederek Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’ye kullanıcı içeriğinizi, kullanıcı adınızı, gerçek adınızı, resminizi, benzerinizi, tanımlarınızı, yerinizi veya diğer tanımlayıcı bilgileri (sesinizi de dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) kullanma hakkını verirsiniz.

(I) Kullanıcı içeriğinizden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu, 

(II) Kullanıcı içeriğinizdeki tüm haklara sahip olduğunuzu ve/veya herhangi birinden ve/veya diğer tüm kişilerden uygun hak ve izinleri almış olduğunuzu, 

(III) Küçük yaşta olmadığınızı, 

(IV) Burada açıklanan kullanıcı içeriğinizin, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla üçüncü tarafların telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır, gizlilik, tanıtım, ahlak, mülkiyet hakkı veya diğer haklara veya herhangi bir kanun, yönetmelik veya yönetmelik ile sınırlı olmadığını 

(V) Kullanıcı içeriğinin iftira niteliğinde, hakaret edici, müstehcen, pornografik, küfürlü, ahlaksız, tehditkâr, taciz edici, nefret dolu veya saldırgan ya da başka şekilde kanunsuz olmadığını kabul edip gösterir ve garanti etmiş olursunuz.

Gönderdiğiniz kullanıcı içeriği gizli değildir ve Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’nin kendi kurumsal gizlilik politikaları haricinde herhangi bir bilginin gizliliğini sürdürme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu siteyi veya hizmetleri kullanarak Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’nin burada tanımlanan içeriğinizin kullanımı ile bağlantılı olarak sunduğunuz tüm kişisel bilgilerin toplanmasına onay vermiş olursunuz. Kişisel bilgilerinizin bu şekilde toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesini kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi veya hizmetleri kullanmayın veya kişisel bilgiler vermekten kaçının. Kişisel bilgileriniz, yaşadığınız ülkenin dışında bulunan sunuculara veya diğer ülkelerdeki üçüncü şahıslara aktarılabilir, böylece kişisel bilgilerinizi Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. adına işleme koyabilirler. Siteyi veya hizmetleri kullanarak ve kişisel bilgilerinizi vererek, bilgilerinizi bu şartların, gizlilik politikasının ve geçerli veri koruma yasa ve yönetmeliklerinin koşullarına uygun olarak yukarıda belirtilen toplama, kullanma, açıklama, aktarma ve işleme tabi tutmayı kabul etmiş olursunuz.

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. siteden ve sosyal medya hesaplarından kullanıcı içeriğini kaldırma hakkını saklı tutar. Kullanıcı içeriği de dâhil olmak üzere, site veya Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. mülkü olan yerlerde bulunan veya Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. hizmetleri ile bağlantılı olarak görüntülenen veya kullanılan herhangi bir içeriğin, herhangi bir kişinin veya şirketin telif hakkı haklarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen şu adresteki Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. Telif Hakkı Politikası’na bakın: https://www.pilsan.com.tr/telif

EK KOŞULLAR;

Bu kullanım koşulları, aksi belirtilmedikçe Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’ye ait olan tüm web siteleri, sosyal medya hesapları ve diğer Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. mülkleri için geçerlidir. Buna ek olarak, kullanıcı içeriğiniz sitede veya herhangi bir Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. mülkünde veya Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. hizmetleriyle bağlantılı olduğu ölçüde, Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. tarafından sağlanan ek kullanım şartları, anlaşmalar, yönergeler veya kurallara tabi olacaksınız.

En az 18 yaşında olduğunuzu belgelemek zorundasınız.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI;

Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. hizmetleri veya Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. mülkü olan yerler, telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunlarıyla korunabilir. Kullanıcı içeriğinizin kullanımına izin vermeniz veya Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. mülkü olan yerleri kullanmanız veya bunlara erişmeniz yoluyla Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’nin mülkiyet bilgileri ve materyalleri üzerinde herhangi bir mülkiyet veya diğer haklara sahip olmadığınızı kabul edersiniz.

VELİ-VASİ HAKLARI YÖNÜNDEN;

Paylaşımcı tarafından sunulan fotoğraflar, yazılı materyaller, grafik, ses ve video kayıtlarında mevcut çocuk/lar üzerinde paylaşımcının velayet hakkının olduğu, aksi durumda oluşacak tüm yasal sorumluluktan paylaşımcının mesul olacağı kabul ve taahhüt edilmektedir.

ÇEŞİTLİ;

Bu kullanım şartları sizin için kişisel olup, Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’den önceden yazılı izin almadan herhangi bir nedenle sizin tarafınızdan devredilemez ve yukarıda belirtilenleri ihlâl eden herhangi bir işlem veya davranış geçersiz sayılır.

PilsanPlastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. bu kullanım koşullarında yer alan herhangi bir hukuki hak veya çaba göstermiyorsa veya uygulamıyorsa (veya geçerli herhangi bir yasaya göre hangi Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’nin yararı varsa) Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş.’nin haklarından feragat ettiği düşünülmez ve bu hakların ya da çözümlerin Pilsan Plastik ve Oyuncak Sanayi A.Ş. tarafından hâlâ mevcut olacağı anlamına gelir.

Bu konuda karar verme yetkisine sahip herhangi bir mahkeme, işbu kullanım koşullarının herhangi bir hükmünün geçersiz olduğuna karar verirse bu hüküm kullanım şartlarının geri kalan kısmını etkilemeksizin kaldırılır. Bu kullanım koşullarının geri kalan hükümleri geçerli ve uygulanabilir olmaya devam edecektir.

E-BÜLTEN

E-BÜLTEN

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Üyelik Sözleşmesi'ni, Rıza Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.