Pilsan Franchising Başvurusu

Türkiye’nin en büyük oyuncak üreticisi olan Pilsan; kaliteli üretim anlayışıyla, daha fazla çocuğun kaliteli oyuncağa erişimini sağlamak amacıyla yatırımcılara franchise hakkı tanımaktadır. Temel franchise standartları aşağıda bilginize sunulmuştur. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pilsan Plastik ve Oyuncak A.Ş. Pilsan Store‘un tüm lisans haklarına sahiptir. Mağazaların işletmeciliği için verilen lisans yalnızca Türkiye sınırları içinde geçerlidir. Verilen bu lisans sayesinde, lisansı alan kişi belirlenen mağazada Pilsan Store markasıyla ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Pilsan bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir mağazanın işletmeciliği ile sınırlıdır.

Pilsan Store işletmeciliği için girişimcilik ruhuna sahip, başarılı bir iş geçmişi olan, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları sağlayabilecek adaylar tercih edilmektedir.

Franchise alan kişi, masrafları kendisine ait olmak kaydıyla Pilsan tarafından belirlenen tasarım konseptini eksiksiz uygulamakla yükümlüdür. İşletmekte olduğu Pilsan Store’da, Pilsan’ın izin verdiği markaların dışında bir markanın ürünlerini satamaz.

Alışveriş merkezleri, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, sinemaların ve okulların yakınları, ana arterler Pilsan Store açılacak mekanlarda aranan başlıca özellikledir. Mağazanın açılacağı bina Pilsan yetkilileri tarafından onaylanmak zorundadır.

 

Saygılarımızla...

E-BÜLTEN

E-BÜLTEN

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Üyelik Sözleşmesi'ni, Rıza Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.