0850 850 0 767
http://www.bayi.pilsan.com.tr
Facebook Twitter Google Plus linkedin linkedin youtube
enfresar
Sosyal Medya Hesaplarımız

About Us

Anasayfa » About Us
About Pilsan Toy

Yurt İçinde Hipermarketler Zincirlerimiz

Yurt içindeki müşteri ağımız ise tüm büyük hipermarket zincirleri, bölgesel çaplı büyük marketler, bayilerimiz ve seçkin oyuncak satıcılarıdır.Ürünlerimizi akülü arabalar, pedallı arabalar, zincirli pedallı arabalar, sallanan oyuncaklar, bisikletler, kamyonlar, bebe gereçleri, park bahçe grupları, zeka oyunları ve yazlık oyuncaklar olarak gruplandırabiliriz. Toplam 146 farklı ürünümüzle, oyuncak alanındaki üretimimizi PİLSAN markasıyla yapmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında markalarımızla faaliyet göstermekteyiz.
Ürün Tasarımında Profosyonel Kadro,Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar olan süreçte sloganımız olan “Tasarımda Kalite” ilkesini benimsemekte ve tüm tercihlerimizi bu doğrultuda yapmaktayız. Koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanarak ürettiğimiz oyuncaklar, çocukların ruh ve bedensel gelişimine destek olacak niteliktedir…

Misyonumuz

  • I’m an alien. Let’s drop the subject.
  • Cool! An alien!
  • Has your race taken Earth?
  • No, I just work here.

Vizyonumuz

Oh, Amy, you’re back. Another hour and I would’ve thought of hanging up. Why didn’t you leave a message, I’ve left hundreds of messages with your answering machine. But you never seem to get them. Bender! It’s not my fault if you don’t check me. Messages erased. Oh, dearest, this long-distance relationship is too much to bear. When even an inch separates us, I quiver with misery. So you can imagine how I feel when it’s a billion light years. Kif, don’t cry, or you’ll get a tummy ache.

Firma Tarihçesi

”Firmamızın temelleri 1940’lı yıllarda merhum Yakup ÇETİNALP tarafından atılmıştır. O yıllarda kurşun askerler ile başlayan imalat yolculuğumuz Hasan Faruk ÇETİNALP’in yönetimi ile bugünlere gelmiştir. İstanbul Silahtar’da 40m² lik bir alanda başlayan ve el ile baskı yapılan makineler kullanan Pilsan, bugün Lüleburgaz tesislerinde 85.000 m² lik kapalı alana sahiptir.

Gün Geçtikçe Gelişen Yurtdışı Faaliyetlerimizle her yıl artarak devam etmekte olup dünya çapında bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.